Для діточок яким вже виповнилося 3 роки «Вундеркіндик» пропонує авторську, комплексну програму розвитку в основі якої лежить розвиток того, що першочергово необхідно розвивати в дітей - це розвиток інтелекту та розумових здібностей.

Для діточок, яким вже виповнилося чотири роки «Вундеркіндик» пропонує УНІКАЛЬНУ комплексну програму розвитку, аналогів якій немає не лише у Львові!!!

Всі батьки вже знають, що в нашій країні дошкільна освіта є обов’язковою. Батькам також відомо, що на даний момент державна програма дошкільної освіти в дитячих дошкільних закладах не співпадає з вимогами до вступу в перший клас загальноосвітньої школи та інтенсивністю навантажень у першому класі.

Тож перед батьками діти яких готуються іти в перший клас стоїть питання, як і де забезпечити дитині гідну дошкільну підготовку після якої дитина буде комфортно себе почувати у школі і буде в ній успішною.

Ми пропонуємо Вам програму, яка допоможе майбутнім школярам з легкістю увійти у новий етап свого життя і бути успішними у ньому не один рік!!! Комплексна програма підготовки до школи у «Вундеркіндику» - це унікальний авторський розвиваючий курс який працює вже багато років і забезпечує вражаючі результати!!!

ДОРОГІ БАТЬКИ, ДІДУСІ ТА БАБУСІ!

«Вундеркіндик» з минулого року започаткував новий, унікальний курс: «MINI BOSS»

Цей курс створений для того, щоб максимально розкрити в дитини творчий потенціал, адже під час занять, протягом 3 місяців, під керівництвом талановитої Львівської художниці, дітки попробують себе та навчаться працювати у різноманітних техніках: живописі, графіці, гратографії, малюнку на склі, навчаться петриківському розпису, та освоять такий вид народного мистецтва, як витинанка.

Нам дуже прикро чути, коли батьки наших випускників, розчаровані низьким рівнем інтенсивності вивчення англійської мови у перших класах , через що їхні діти втрачають високий рівень знань з англійської мови здобутий у нас.

Тому ми, створили для наших випускників програму "English Exclusive" завдяки якій рівень знань дітей не тільки збережеться а й розвинеться до вражаючих результатів!

Ми працюємо з дітками по власній програмі, яка не пересікається з навчальними книгами та програмами, що використовуються у звичайних та спеціалізованих школах, тож в дітей не буде ефекту відсутності інтересу до завдань, що даватимуться в школі.

Не зважаючи на свою інтенсивність, програма є цікавою та легкою для сприйняття і засвоєння дітьми, оскільки кожна тема включає в себе різноманітні веселі ігри, перегляд відеороликів, конкурси та змагання.

ЛЮБІ МАТУСІ І ТАТУСІ!

Дуже тішить те, що сьогодні вже ніхто не сперечатиметься, у необхідності раннього розвитку дітей, хоча часто поняття «розвиток дитини» плутають з навчанням, і замість того, щоб дійсно розвивати дитину: її інтелект, мислення, увагу, пам’ять, уяву, вольові процеси - перенасичують дитину передчасними знаннями.

Але нажаль батьки навіть не знають чи не усвідомлюють, наскільки важливо продовжувати і у шкільному віці розвивати інтелектуальні і пізнавальні здібності дитини.