ЛЮБІ МАТУСІ І ТАТУСІ!

Дуже тішить те, що сьогодні вже ніхто не сперечатиметься, у необхідності раннього розвитку дітей, хоча часто поняття «розвиток дитини» плутають з навчанням, і замість того, щоб дійсно розвивати дитину: її інтелект, мислення, увагу, пам’ять, уяву, вольові процеси - перенасичують дитину передчасними знаннями.

Але нажаль батьки навіть не знають чи не усвідомлюють, наскільки важливо продовжувати і у шкільному віці розвивати інтелектуальні і пізнавальні здібності дитини.

Програма інтелектуального розвитку

На основі власного досвіду роботи з дітками шкільного віку, ми виявили, що 85% дітей, які потрапили в категорію неуспішних чи відстаючих учнів, опинилися там, лише через недостатньо розвинуті процеси пам’яті, мислення, уваги чи саморегуляції. І нічого дивного в цьому немає, адже на даний час, при широкому спектрі послуг, курсів і гуртків для дітей шкільного віку, найголовнішим, тим що і є визначальним для успішності дитини - ніхто не займається.

Задумайтесь самі, чи зможе бути успішною дитина, якщо в неї слабкі процеси пам'яті чи уваги? Не дивуйтесь, що хлопчик з яким пройшли всю програму першого класу ще до школи, буде вже в 2-3класі серед "двійочників", тільки через те, що в нього слабкі процеси самоконтролю, через що виникають проблеми з уважністю і поведінкою.

Ми створили унікальну програму, що дозволяє за допомогою професійних методик відтренувати та покращити рівень пізнавальних процесів дитини (мислення, увагу, пам’ять, уяву) в декілька разів.

Проходження цієї програми , забезпечить кращу успішність дитини у навчанні і згладить проблеми які вже виникли у школі через слабкі процеси пам’яті, уваги, або мислення.

Програма розроблена для невеликих груп на основі найкращих індивідуальних корекційних психологічних методик.

Тренінговий курс розрахований на 8 місяців і складається з 4 частин:
1 частина. Інтенсивне тренування і корекція процесів пам'яті ( 2 місяці)
2 частина. інтенсивне тренування і корекція процесів уваги та вольових якостей ( 2 місяці)
3 частина. Інтенсивне тренування і корекція процесів мислення ( 2 місяці)
4 частина. Інтенсивне тренування і корекція процесів уяви ( 2 місяці)

Програма не має аналогів!!!

Нами також розроблена , унікальна система контролю за динамікою розвитку пізнавальних процесів у кожної дитини, тож Ви будете бачити реальні зміни з кожним заняттям!

Коротко, про те, що ми розвиваємо:

УВАГА — один із найважливіших компонентів інтелектуальної діяльності дитини. Чим вищий рівень розвитку уваги — тим вища ефективність навчання. Саме неуважність і є головною причиною поганої успішності дітей у школі, особливо в молодших класах.

МИСЛЕННЯ — цей компонент інтелектуальної діяльності дитини навіть не потребує додаткового пояснення. Можна лише зазначити, що завдяки різноманітним вправам та технікам рівень розвитку мислення покращується в 3-4 рази.

ПАМ'ЯТЬ - в дітей цього віку має в основному, мимовільний характер, це означає, що процес запам'ятовування в більшості дітей не залежить від їх свідомості і волі. А оскільки саме завдяки процесам пам'яті інформація зберігається і відтворюється, то розвиток довільності процесів пам'яті є беззаперечними та необхідним.

УЯВА - надзвичайно важлива для майбутньої навчальної діяльності дитини, адже під час навчання дитині необхідно уявляти ситуації з якими вона ніколи не стикалась, створювати нові образи, а це відбувається фактично на всіх уроках.

УМОВИ НАВЧАННЯ:

  • Групи формуються відповідно до віку, на:
     дітей, що вчаться у 1-2 класі
     дітей, що вчаться у 3-5 класі
  • Заняття відбуваються 2 рази на тиждень
  • Тривалість заняття 1 год
  • Вартість відвідування навчання у місяць 600 грн

Довідки та запис у групи за телефоном: 097-0-551-651