ДОРОГІ БАТЬКИ, ДІДУСІ ТА БАБУСІ!

«Вундеркіндик» з минулого року започаткував новий, унікальний курс: «MINI BOSS»

Бізнес курс для дітей 6-8 років  

Кожен з нас хоче, щоб його дитина була успішною в майбутньому.

УСПІШНІШОЮ НІЖ МИ.

Але майбутнє Ваших дітей - формується СЬОГОДНІ.

Ми стараємося розвивати діточок, записуємо їх на різноманітні курси, і навіть не здогадуємося, що несвідомо все одно передаємо нашим дітям неуспішну поведінку яку і нам заклали в дитинстві.

Згадайте стереотипи які нам нав’язували з дитинства: «Ти підеш до школи, потім до інституту а потім працювати на роботу» . В нас закладали, що ми вчимось, для того щоб потім працювати на когось.

І відійти від цього стереотипу нашому поколінню дуже складно і страшно. Страшно наважитись почати щось своє, бо з дитинства, підкреслюю з ДИТИНСТВА в нас закладали інші ідеї які підсвідомо рухають нами в подальшому, дорослому житті. Неодноразово я зустрічала молодих людей яким страшно залишити державну роботу яка приносить їм копійки, бо вони бояться втратити стаж – думаючи про пенсію яка буде через 40 років!!! Здогадуєтесь звідки в них ці страхи?

Сучасне життя ставить свої вимоги. І розвиток в дітей економічного мислення треба починати вже з дошкільного віку. Це період, коли діти найбільш сприйнятливі до нової інформації, та закладають нові знання як норму.

Під час цікавих ігрових уроків вони зрозуміють безліч економічних процесів, створять власний бізнес і розвинуть його, самостійно мислячи розв’язуватимуть економічні завдання, наприклад як зробити той чи інший бізнес прибутковим,сплачуватимуть зарплату і податки:), навчаться мислити стратегічно. Вони будуть не лише знати, що розпочати власний бізнес це зовсім не страшно, а зроблять саме головне – в них вже не буде стереотипу який нав’язували нам. І якщо на початку курсу майже всі діти говорять, що вони хочуть бути найманими працівниками то на кінець курсу в нас вже одні керівники:)

І це ЇХ свідоме і самостійне рішення.

УМОВИ НАВЧАННЯ:

  • Курс розрахований на 3 місяці.
  • Початок занять з квітня
  • Заняття відбуватимуться по суботам
  • за адресою: м.Львів, вул.Замкнена 6 (коло цирку)
  • Вартість навчання у місяць – 380грн

Довідки та запис у групи за телефоном: 097-0-551-651