Для діточок яким вже виповнилося 3 роки «Вундеркіндик» пропонує авторську, комплексну програму розвитку в основі якої лежить розвиток того, що першочергово необхідно розвивати в дітей - це розвиток інтелекту та розумових здібностей.

Программа включає в себе:

Поглиблений розвиток інтелекту та всіх пізнавальних процесів дитини

Поглиблений розвиток пізнавальних процесів дитини (мислення, уваги, пам’яті, уяви) є основою всіх наших пограм, оскільки успішність дитини у всіх видах діяльності- залежить перш за все від рівня інтелектуальних і пізнавальних здібностей. Подумайте самі, чи буде дитина успішною, якщо має слабкі процеси мислення, пам’яті чи уваги??? Чим вищий рівень пізнавальних процесів, тим легше і швидше дитина може засвоювати нові знання і вміння

Унікальність нашої програми в тому, що під час кожного уроку з розвитку діти виконують вправи на тренування всіх пізнавальних процесів: (мислення, пам’ять, увагу, уяву ) паралельно вивчаючи та закріплюючи необхідний для їхнього віку перелік узагальнюючих понять і знань. На кінець року діти вільно орієнтуються в межах більше ніж 30 узагальнюючих понять ( кольори, геометричні фігури, пори року,тощо) а рівень їх пізнавальних процесів покращується щонайменше в два рази!

Під час занять діти навчаться ідеально розрізняти і розуміти числа від 1 до 5. Навчаться їх порівнювати рахувати в прямому та зворотньому напрямку і навіть вирішувати приклади на "+" і "-".

Діти на закінчення курсу будуть вільно орієнтуватися в ПОВНОМУ спектрі понять просторового мислення : право-ліво, велике-маленьке, під-над, довге-коротке, широке – вузьке, товсте – тонке тощо.

Також, в процесі навчання відбуватиметься індивідуальна психологічна корекція дітей (поведінка, самооцінка) – оскільки ці заняття веде кваліфікований психолог

Вивчення англійської мови

На заняттях з англійської мови дітки:

  • Вивчають слова (близько 80 лексичних одиниць з 16 головних тем) та вчаться їх правильно вимовляти («акцент» - правильна «вимова»)
  • Ведуть діалоги між собою ( близько 30 розмовних фраз)
  • Рахують від 1 до 5 (англ.)
  • Бавляться в ігри на подолання мовного бар’єру
  • Дивляться додатково навчальні ролики (англ.)
  • Слухають та співають пісеньки, роблять веселі розминки (англ.), що закріплює формування правильної англійської вимови.

Розвиток дрібної моторики рук

Розвиток дрібної моторики ручок дитини, є однією з важливих складових цього курсу. В більшості дітей цього віку моторика ручок надзвичайно слабенька. Вченими, вже давно доведено, що розвиток мови в дітей напряму зв’язана з розвитком дрібної моторики рук, оскільки ценри головного мозку що відповідають за ці види діяльності знаходяться поруч. Розвиваючи моторику рук ми стимулюємо розвиток мовних центрів дитини.

На кожному занятті з розвитку діти закріплюють вивчену тему використовуючи певну техніку. Це може бути малювання пальчиками, квілінг,комкана аплікація, розтяжка пластиліном, поробка з бісера та інші техніки, що дійсно працюють у напрямку розвитку дрібної моторики ручок.

Вправа для всіх бажаючих. Спробуйте взяти 2 звичайних серветки, порвати їх на дрібні кусочки і потім великим, вказівним і середнім пальцями правої руки скочувати їх у кругленькі маленькі катульки. Через хвилину підключіть ліву руку і спробуйте робити це двома руками одночасно не зупиняючись поки не поскручуєте всі кусочки. Втомились? Дійсно, важкувато. Звичайно якщо ви все правильно робили і не махлювали скручуючи по багато клаптиків одразу winks. Важко навіть нам, дорослим, в яких вже натренована моторика пальців, не говорячи вже про те, що ми підключили в роботу не домінуючу руку і заставили працювати одночасно дві півкулі головного мозку, адже права рука відповідає за ліву півкулю головного мозку а ліва рука за праву. В це важко повірити, але ваша дитина, вже посередині навчання буде вміти так робити і створювати з цих катульок красиві поробки!

Умови навчання:

Дітки навчаються без батьків ( але присутність батьків за дверима класу обов’язкова). Весь процес навчання відбувається в найбільш прийнятному для цього віку форматі – ігровому, на килимку і подушечках.

Кількість дітей у цих вікових групах не перевищує 8 чол.

Всі заняття, розписані похвилинно і враховуючи особливості концентрації уваги у малюків побудовані так, що зміна видів діяльності і завдань відбувається кожні 5- 7 хв, саме тому дітки не зважаючи на насиченість та інтенсивність програми не перевтомлюються.

Раз у два місяці рівень знань дітей тестується, і неупереджені результати даються на руки батькам. Ми не боїмося показувати результати нашої роботи – ми пишаємося ними!

  • Діти займаються 2 рази на тиждень
  • Заняття триває 1год 30хв.
  • Курс розрахований на 10 місяців
  • Вартість навчання у місяць 430грв

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ З 2 ВЕРЕСНЯ!!!

Довідки та запис у групи за телефоном: 097-0-551-651