Для діточок, яким вже виповнилося чотири роки «Вундеркіндик» пропонує УНІКАЛЬНУ комплексну програму розвитку, аналогів якій немає не лише у Львові!!!

 Програма для дітей від 4 до 5 років

В програму включено:

 • Поглиблений розвиток інтелекту та пізнавальних процесів дитини
 • Математика і читання
 • Англійська мова
 • Творчий розвиток
 • Курс маленьких леді і джентельменів

Детальніше про кожний розділ програми:

Поглиблений розвиток інтелекту та пізнавальних процесів дитини

Заняття з розвитку побудовані так, що під час кожного уроку діти виконують вправи на розвиток всіх пізнавальних процесів: (мислення, пам’ять, увагу, уяву ) паралельно вивчаючи та закріплюючи необхідний для їхнього віку перелік узагальнюючих понять і знань.

Ваші дітки, після проходження цієї програми, будуть з легкістю виконувати такі вправи на мислення, перед якими інколи пасують навіть батьки.

По завершенню курсу в дітей будуть такі результати:

 • Рівень розвитку пізнавальних процесів дитини покращиться щонайменше в два рази!
 • Діти вільно оперуватимуть в межах більше ніж 45 узагальнюючих понятях (пори року, доба, тварини, ягоди , овочі, геометричні фігури, сонячна система, тощо) синтезуючи, аналізуючи, узагальнюючи і порівнюючи.
 • Вільно орінтуватимуться в ПОВНОМУ спектрі понять просторового мислення.
 • Також в процесі навчання відбуватиметься індивідуальна психологічна корекція дітей (поведінка, самооцінка)- оскільки ці заняття веде кваліфікований психолог.

Математика і читання

В ідеальному варіанті, підготовка діток до навчання у школі має починатися з 4 років і бути поступовою. Саме тому, однією з складових курсу є поглиблене вивчення математики і читання. Батькам на початку навчання, важко повірити, що їхні діти на кінець курсу будуть розв’язувати задачі і приклади в межах 10 використовуючи знаки "+" і на "-", навчаться правильно писати всі цифри, будуть ідеально знати всі літери української абетки і на кінець курсу навіть читатимуть слова! Але це так!!! Більше того, всі наші випускники, переходять на спеціальну програму підготовки до школи під час якої вчаться читати від 20 слів за 1 хв і рахувати в межах 1000.

Англійська мова

Англійська мова в нашому центрі вивчається на основі найкращих методик Оксфордських видавництв.

Під час уроків дітки слухають та співають пісеньки, дивляться навчальні ролики і виконують веселі розминки, що закріплює формування правильної англійської вимови.

По закінченню курсу, діти:

 • Використовуватимуть в різних ситуаціях: стверджувальні, питальні, заперечувальні види речень.
 • Знатимуть англійську абетку
 • Вмітимуть рахувати в межах 1-10.
 • Знатимуть близько 130 лексичних одиниць
 • Вестимуть діалоги між собою (близько 20 розмовних фраз)

Творчий розвиток

Під керівництвом талановитої львівської художниці, яка безмежно любить дітей, Ваша дитина зануриться у світ живопису, малюнку на склі, графіки, оздоблювального дизайну.

Це здається просто неймовірним, коли спостерігаєш як діти, які на початок навчання навіть не вміли добре тримати пензлик у руках, потім самі створюють справжні шедеври!!!

Курс маленьких леді і джентельмена

Всі ми вчимо своїх дітей правилам поведінки, але чомусь часто отримуємо протилежний ефект… Вся справа в тому, що навчання в більшості випадків відбувається на словах. Але дітям недостатньо просто сказати «Роби так, а не інакше» Важливо, щоб вони і самі відчули чому так не треба робити. Тому під час уроку – гри, вони програють як позитивну роль так і негативну, і точно на власному досвіді не просто чують, а відчувають як не треба робити!

УМОВИ НАВЧАННЯ

Весь процес навчання відбувається в найбільш прийнятному для цього віку форматі – ігровому, на килимку і подушечках, але паралельно із цим, дітки вчаться працювати і за столиками, потихеньку звикаючи до майбутнього формату навчання – підготовки до школи.

Кількість дітей у цих групах не може перевищувати 10 чол.

Всі заняття, розписані похвилинно і враховуючи особливості концентрації уваги у малюків побудовані так, що зміна видів діяльності і завдань відбувається кожні 5- 7 хв, саме тому дітки не зважаючи на насиченість та інтенсивність програми не перевтомлюються.

Раз у два місяці рівень знань дітей по всіх напрямках тестується, і неупереджені результати даються на руки батькам. Ми не боїмося показувати результати нашої роботи – ми пишаємося ними!

 • Діти займаються 2 рази на тиждень
 • Заняття триває 2 години 15хв.
 • Курс розрахований на 10 місяців
 • Вартість навчання у місяць 640грв

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ З 2 ВЕРЕСНЯ!!!
Довідки та запис у групи за телефоном: 097-0-551-651