Велика подяка нашим педагогам, які так гарно і цікаво викладали матеріал, вкладали душу у наших діточок. Рівень підготовки наших дітей просто найвищий. Ви великі молодці! Процвітання Вам і завжди слухняних діточок! Дякуємо!
Від мами Колісника Дмитра, підготовка до школи,2018р.


Хочемо подякувати від сім'ї Тимків "Вундеркіндику" за навчання нашого сина Василька. Чесно кажучи не вірилось спочатку, що отримаємо такий відмінний результат.  Ми мало приділяли часу навчанню,  все за нас практично зробив  "Вундеркіндик". Всім хто думає і сумнівається чи віддавати дитину на дошкільне навчання, однозначно рекомендую "Вундеркіндик". Без проблем пройшли в 1-А клас  інтелект України в СЗШ 91. Так, що рекомендую "Вундеркіндик" усім.  Якщо комусь цікаво, за рекомендацією звертайтесь 067-276-83-49 Андрій.
Дякуємо та успіхів у всіх Ваших починаннях!
З повагою, батько Тимків Василька, підготовка до школи 2018р.


"Вундеркіндик" це щось надзвичайне! На стільки грамотно організоване навчання, що залишається тільки дивуватись та дякувати! Дякувати за все!!! За надзвичайно гарних та професійних педагогів. За неймовірно цікаву, інформативну навчальну програму. За індивідуальний підхід не лише до кожної дитинки, а і до батьків. За вашу відповідальність, відданість, теплоту та любов до своєї справи!!! Цей час на завжди залишиться в наших спогадах, як один із самих яскравих та приємних. Успіхів вам!!! Процвітання та натхнення. Ви - найкращі.
Щиро ваші . Мами  Семенової Лади та Подвисоцької Каті. Підготовка до школи, 2018р.


Дякую "Вундеркіндик"!!!  З величезним захопленням і здивуванням спостерігав за своєю донечкою!!! Ви професіонали!!! Впевнений, що той фундамент бажання відкривати для себе чарівний світ знань буде тільки зміцнюватись! "Вундеркіндик" Ви найкращі! Дякую!
До зустрічі 1 вересня!
Тато Носаченко-Кулинич Анни, розвиток від 4-5 років, 2018р.


 

Дуже дякуємо "Вундеркіндику" за усі роки чудового спілкування, навчання, розвитку і просто гарного часу для  наших трьох діточок і приємних емоцій для усієї нашої сім'ї! Для нас "Вундеркіндик" дуже особливий, бо тут почалась "школа"  для кожної дитини і разом провчились ми 9 років!!!
Ми щиро бажаємо нашому "Вундеркіндику" подальших успіхів, розвитку, нових ідей і горизонтів! Велике дякую усім нашим вчителькам! Віталії Борисівні!
Любимо Вас!
Сім'я Швеців, батьки  Швець Юстинки-Марії, Юрчика і Михайлика


Велике дякую вчителям "Вундеркіндика" за професіоналізм, терплячість та неймовірну креативність.  Знання та вміння отримані моєю дитиною у "Вундеркіндику" перевершили найбільші мої очікування. Тепер із нашого досвіду уже можу сміливо рекомендувати саме цей центр розвитку дитини іншим батькам. І  хочу окремо зазначити, що при виборі нами куди віддати дитину на підготовку, найбільшу роль відіграли слова директора центру: "На кінець програми Ваша дитина буде вміти... Ваша дитина буде знати..." Ці слова є ствердними і повністю відповідають дійсності. Тут дійсно несуть за те що говорять повну відповідальність. Величезне дякую!
Мама Кунець Яринки, підготовка до школи,2018р.


Дуже дякуємо "Вундеркіндику" за сильну підготовку дітей! В нас уже друга дитина навчається і ми дуже задаволені. Старша донечка Діанка, без проблем поступила в 53 школу після підготовки.
Віталія Борисівна, Ви і Ваш колектив - супер!!!
З повагою, сім'я Поваляєвих. Мама Полінки Поваляєвої, розвиток 4-5р. 2018р.


Велика подяка "Вундеркіндику" в особі директора і талановитого складу педагогів за величезну працю проведену з нашими дітьми. Коли мені знайомі говорили, що їхні діти на підготовці вчаться писати палочки і кружечки, ви вже вчили мабуть, більшого, ніж в деяких школах у 1-му класі:). Ви молодці!!! Завдяки вам в мого Максимка появилась наполеглевість і бажання хоч трішки всидіти на місці. Дякую!
Мама Верещака  Максима, підготовка до школи, 2018р.


Величезна подяка за чудову роботу, відповідальність та освідченість викладачів Вундеркіндика, невідступність та ретельність у виконанні завдань під час роботи з дітками. Високо оцінюю програму, ставлення викладачів до своєї роботи. Хай Господь Вас благослочить силами, радістю і бажанням і далі продовжувати цю працю, з такими ж високими показниками.
З вдячністю, тато Добрянського Даниїла, підготовка до школи,2018р.


За любов до наших дітей, за ласку, за терпіння, а головне -за знання, велика подяка вашому колективу! За  організацію всього процесу. Наснаги вам, хороших діточок і успіхів у всіх ваших починаннях. Здоров'я і посмішок на довгі роки!  
Бабуся Українець Ніки, підготовка до школи, 2018 р.


 

Велику вдячність хочу висловити усьому педагогічному колективу "Вундеркіндик".
Надзвичайна школа, супер вчителі. Завжди позитивні емоції, радість і щастя коли йшли на підготовку. Насправді завдяки вашій праці, я помітила великий ріст свого сина. Вдячна за ваше терпіння і любов до діточок. За те, що змогли привити тільки хороші навички та дали гарні знання діточкам. Любимо Вас!  Успіхів у вашій праці та щасливих і вдячних батьків та діточок. Дякуємо!
Мама Барабах Назара та Гакало Каті, підготовка до школи,2018р.


 

Величезна подяка всьому колективу ДЦ "Вундеркіндик" за професіоналізм, індивідуальний підхід до кожної дитини, глибокі та грунтовні знання. На цій підготовці вчилися дві мої доньки. Діти ходили з величезним задоволенням, навчилися гарно писати, рахувати та розв'язувати логічні завдання. Рівень підготовки настільки високий, що дитина вільно вчилася у спец. школі. Раджу цю підготовку усім батькам, які хочуть щоб їхні діти гармонійно розвивалися і мали гарні знання. Дякуємо за все!!!
Від мами Митарчук Юстини та Божени, підготовка до школи,2018р.


Дуже дякуємо за таку професійну підготовку до школи. За виховання і терпіння.
Мама Бойко Надійки, підготовка до школи 2018р.


Дякуємо за уважне і дбайливе ставлення до кожної дитинки. Дуже задоволені рівнем підготовки. А головне, Юрчик ходив із великим задоволенням на заняття. Успіхів Вам! Дякуємо!
Батько Сенишина Юрія, підготовка до школи,2018р.


Чудова підготовка до школи!  Будемо згадувати з теплотою в серці. Вдячні за зусилля, за старання. "Дитина під ключ" так називається ця школа:))) Процвітання і успіхів вам!
 Сім'я Тарабанових, батьки Тарабанової Валентини. Підготовка до школи ,2018р.


Дякую колективу "Вундеркіндик" за професіоналізм, турботу та підхід до кожної дитини. УСПІХУ ВАМ!!!
P.S. Тут завжди чудові педагоги та люди з добрим  серцем!
З повагою, мама Слабіцького Назара, підготовка до школи 2018р.


Дякуємо "Вундеркіндику" за підготовку моєї доньки Софії. Ми отримали хороші знання, гарне відношення вчителів до дитини. Дитина з радістю відвідувала заняття і не хотіла їх пропускати. Я задоволена, що вибрала саме "Вундеркіндик", де я побачила чудовий підхід до дитини, бажання у дітей вчитись та виконувати завдання. Дякуємо за чудові результати!
Мама Лопало Софійки, підготовка до школи 2018р.


Дуже дякуємо за підготовку наших діток до школи, за чуйність, доброту та індивідуальний підхід до кожної дитинки! Раді були з вами працювати та розвиватися!
Мама Закаляк Вероніки, підготовка до школи.2018р.


Дуже дякую "Вундеркіндику" за підготовку моєї доньки Богдани.  За півроку підготовки отримали дуже хороші знання.  Богдана чекала кожне заняття з нетерпінням.
Мама Козак Богдани, підготовка до школи 2018р.


 

Дуже дякую "Вундеркіндику" за гарну підготовку мого сина Тимофія. Ходили з 4 до 5 років, а також на "Підготовку до школи". Навчились читати, писати, рахувати, вивчили англійську мову. Найлюбленіші  вчителі  мого сина п. Оля і Марічка. Ми вас дуже любим і будемо за вами сумувати. Дякую Вам за вашу увагу, терпіння і розуміння.  
Мама Чірочкіна Тимофія, підготовка до школи 2018р.


Дуже дякую за професійний розвиток моєї дитини з 4 років.  Вона за рік навчання вивчила алфавіт як український так і англійський. Бачу її знання з математики. Я дуже задоволена! Моя дочка завжди іде сюди з задоволенням. Велике дякую вчителям за їхній підхід. Будемо вчитись з вами і надалі.
 Масарика 4-5р.


Ми дуже задоволені якістю навчання, рівнем підготовки і компетентністю вчителів. Так тримати!
Батьки: Жук Софії, Верещака Максима, Лужецької Софії.
Підготовка до школи. 2018р.


Щиро дякую за підготовку до школи, за хороше ставлення. Я дуже задоволена за високий результат!
Мама Рибія Давида. Підготовка дотшколи. 2018р


Дякую за отримані знання, професійний підхід, любов і терпіння до кожної дитини. Продовжуємо вчитись з Вами і надалі!
Мама Филипіва Маркіяна. Підготовка до школи 2018р.


Щиро дякую "Вундеркіндик"!!! За гарний підхід до кожної дитинки, витримку вчителів, хороші знання і за те, що діти пізнали багато нового. Дякую за високий результат знань моєї Влади. Мама Кисіль Владислави. Підготовка до школи. 2018р.


Дякую за професійність, доброту, любов, вміння знайти підхід до кожної дитини та високі результати підготовки мого сина.
Мама Марчука Артема. Підготовка до школи 2018р.


Щиро дякую "Вундеркіндику"!!! Дуже вдячні за вашу працю і знання, що отримала моя дочка Анастасія! Вона дуже задоволена уроками! Велике дякую усім нашим вчителям! Віталії Борисівні особисто! Любим Вас і дякуєм дуже!!!
Сім'я Конських (Максим 9. Анастасія 6 р.) Підготовка до школи 2018р.


Подяка та найкращі побажання команді школи "Вундеркіндик". Щиро дякую керівнику школи п.Віталії та її команді педагогів, за професійні вміння навчити діточок, підхід до характеру, звичок. Методика вивчення матеріалу для дітей на високому рівні, де дітки легко з допомогою вчителів все засвоюють. Мені подобається підхід до навчання саме у цій школі, із цією командою.  Щиро дякую п. Віталії, п.Олі, п.Марії, п.Тані за їх терплячість, вміння, професіоналізм. Успіхів Вам!
З повагою,  мама Філь Ангеліни, Марія. Підготовка до школи 2018р.


Щиро дякую "Вундеркіндику". Задоволені результатом на всі 100%! Особливо ще й тим, що дитина стала більш самостійною, та навчилась думати!!! Мама Василюка Матвія. Підготовка до школи 2018р.


Щиро дякуємо за Вашу працю і терпіння. Моєму сину 5 років і він з неабияким задоволенням відвідує заняття у "Вундеркіндику". Багато  цікавого вивчив і ще більше хоче вивчати. Велика подяка Олі і Марічці за чудовий підхід до діток. Ви найкращі!!! Дякуємо!
P.S. Чекатимемо зустрічі 1 вересня!
Мама Сергійка Кузнечикова, Оксана. Розвиток від 4-5 років. 


 

Щиро дякуємо "Вундеркіндику"!!!
За атмосферу, знання. Максимко ходив на навчання з великим задоволенням. Батьки задоволені знаннями!!! Ще раз дуже дякуємо!
Вундеркіндик супер!!!
Сім'я Стокалюк (батьки Стокалюка Максима)
підготовка до школи)
2017р.


Від всього серця дякуємо Вам за теплоту, розуміння, терпіння до наших діточок, за великі знання які ви передали їм і які вони з такою легкістю і цікавістю прийняли.
Результати просто вражають!!!
Бажаю вам натхнення і розумних вам діточок!
Сім'я Похильченко ( батьки Похильченко Владислава)
(підготовка до школи)
2017р.


Щиро дякуємо за таку велику працю. Ваш вклад у нашу дитину неоціненний! Ви зуміли знайти підхід до дитини. Кожного дня він йшов до вас з великим бажанням. Нам тут було дуже добре. Ми вас дуже полюбили і прийдем до вас ще, вже з нашою Софійкою.
Андрійчик ніколи вас не забуде! Ми будемо приходити до вас в гості. Дякуємо!
Мама Вороцянки Андрія
(підготовка до школи)
2017р.


Величезне дякую за створення школи "Вундеркіндик"!
За рік навчання, моя дитина отримала не лише хороші знання на свій вік, а ще й массу позитивних емоцій, вражень. Кожного разу ми йшли на заняття з хорошим настроєм, а в дома я чула лише запитання: "А коли знову ми підемо до школи?"
Великий вклад роблять дівчатка викладачі. Завжди позитивні, доброзичливі та уважні до кожної дитини. Особливо дякую за величезне терпіння та працю Олі та Марічки, а ці шедеври, які діти робили з пані Оксаною - просто супер!
Хочеться написати багато слів вдячності кожному, хто вкладав знання у мого синочка!
Дівчатка, здоров'я радості побільше Вам, наснаги до нових звершень, чемних діток та вдячних батьків!
Процвітання Вам, вашому керівнику та усій школі "вундеркіндик"!
Дякуємо!
Мама Галянт Назара
(розвиток 4-5р)
2017р.


Велика подяка вчителям Олі, Тані, Марії, Оксані за навчання наших дітей!
Щиро Дякуємо!
Батьки групи дітей з курсу розвитку 4-5р
2017р


За все дуже вдячні! Все нам підійшло і сподобалось. Хороші вчителі. Буду всім радити.
Мама Яринки Свистович.
(підготовка до школи)
2017р.


Шановні викладачі!
Висловлюю щиру подяку за дитячу підготовку "Вундеркіндик"
За успішне навчання, великі результати та знання, підхід до діточок, за Ваше терпіння до них!
Моя донька дуже гарно підготовлена до 1-го класу, дуже багато всього знає.
Я надзвичайно задоволена!
Щиро Дякую!
Мама Мирун Юстини
(підготовка до школи)
2017р.


Щиро дякуємо Вам за знання, що отримала наша донька у Вундеркіндику.
Ми дуже задоволені рівнем підготовки, раді, що віддали дитину саме у "Вундеркіндик".
Успіхів Вам!!!
Сім'я Соколових (батьки Соколової Анни)
(підготовка до школи)
2017р.


Шановні викладачі, спасибі за те, що кожен з Вас дав нашим дітям дуже важливі для подальшого навчання знання!
Щиро дякуємо.
Мама Федюшко Віталіка
(підготовка до школи) 2017


Безмежно вдячні всім викладачам "Вундеркіндика" за величезний багаж знань, який Ви вклали в голову мого сина. Попавши сюда ми опинились в оточенні розуміння, підтримки і допомоги. Здоров'я Вам!!!
Щире дякую!!!


Нашій вдячності немає меж! Дуже задоволені, що потрапили на потужну підготовку "Вундеркіндик". Окрім стандартних занять : читати, писати, рахувати, з дітками займаються психологи на уроках з розвитку. Ці заняття дали нам фундамент з яким легше буде навчатися у школі і пізнавати світ. Сподобався підхід до діток, слушні зауваження і підтримка.
Бажаємо процвітання!!!
Батьки групи з підготовки дітей до школи.
2017р.


Щиро вдячні за можливість покращити знання з англійської мови наших дітей. Результатами дуже задоволені!!! Діти із задоволенням ходять на заняття. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
Вчитель англійської мови Марічка - супер!!!
Батьки групи дітей курсу "English exlusive"
2017р.


Щиро вдячні педагогам та керівнику дитячої школип "Вундеркіндик" за терпіння, вміння працювати з дітками та успішне навчання!
Колектив школи є привітним, висококваліфікованим.
Успіхів і процвітання!!!
Мама Бурди Назара
(розвиток 4-5р)
2017р.


Висловлюю щиру подяку усьому колективу викладачів школи "Вундеркіндик", які увесь цей рік працювали з дітками і навчили їх багато цікавого і нового. Моя донечка з великим нетерпінням чекала кожного заняття! Полюбила усіх вчителів!
Дякуємо за хороше відношення і щирий підхід до дітей!
Мама Закаляк Вероніки
(розвиток 4-5р)
2017р.


Велика вдячність організаторам та працівникам "Вундеркіндика"!
З вашою допомогою моя донька чудово підготовлена до вступу у 1-йклас та в
загальному, всебічно розвинута не по роках!:)
Якщо в моєму оточенні будуть тряплятися діти -дошкільнята я однозначно буду рекомендувати їм "Вундеркіндик"
Мама Клюєвої Вероніки
(підготовка до школи)
2017р.


За рік проходження навчання у "Вундеркіндику" негативних моментів не було, тільки приємні враження. Навчальний процес для дітей проходить вільно та невимушено. З перших днів відвідування син зацікавився школою і саме головне загорівся бажанням відвідувати ці курси. Не можу не відзначити ті знання, які він отримав на цих курсах.
Так тримати дівчата!!!
Шутенко Сергій (тато шутенко Станіслава)
(підготовка до школи)
2017р.


Ми дуже задоволені заняттями у "Вундеркіндику"! Бажаю нових учнів і ще більше розвитку.
Оля Гук.(мама Гук Максима)
(підготовка до школи) 2017р.


Супер, супер центр розвитку!!! Всім вперед до науки!
Мама Волоско Олени.
(Підготовка до школи)
2017р


Величезне дякую центру "Вундеркіндик" за серйозний вклад у розвиток дітей, грунтовну роботу з ними, яку ви провели за цей рік. Діти завжди йшли та повертались задоволеними, навчилися читати і писати, зможуть дати собі раду -у будь якій ситуації.
Викладання англійської тут на найвищому рівні - діти говорять реченнями. Усім знайомим готова порадити Ваш центр!!! Особливо хочу відзначити творчі заняття, які були дуже цікавими.
Успіхів Вам та процвітання!
З повагою, Ірена Шабаліна( мама Дуди Ані)
(підготовка до школи)
2017р.


Дякую викладачам "Вундеркіндика" за цікаві заняття. Ми відвідуємо цей заклад для дошкільнят уже 2- роки поспіль і будемо рекомендувати своїм знайомим та близьким, які будуть іти на підготовку. Велике спасибі учителю з малювання, дитина із задоволенням іде, їй цікаво та пізнавально. Ми також знайомі з п.Оксаною уже 2 роки. Усім ще раз спасибі!
З повагою, Оксана Гавриш (мама Гавриша Святослава)
(підготовка до школи)
2017р.


Дякую всім викладачам за ставлення до дитини!
За індивідуальний підхід до кожної дитинки. Насправді результат перевершив всі сподівання!!! Дякую за те, що Полінка з радістю БІГЛА на кожне заняття, з радістю виконувала всі завдання, за очка, що горять кожний раз!
Дякую за РІВЕНЬ отриманих знань!
Низький ВАМ ВСІМ УКЛІН! І достойних учнів у майбутньому.
Мама Котовскі Полінки
Сихів (підготовка до школи)
2016


Огромное спасибо за хорошую подготовку ребенка к школе!!! Мы очень довольны результатом -53 бала при тестировании в школе!
Ребенок прекрасно считает, читает и очень развит всесторонне. Будем заниматься и дальше с большим удовольствием!
Еще раз спасибо от Елены Якубской, мамы Никиты Якубского
Городоцька (підготовка до школи)
2016р


Щиро вдячні за навчання у «Вундеркіндику»
Для моєї дитини це була перша школа. Вдячна вчителям за навчання, розуміння та підтримку. Ви навчили Арсена (який зовсім не хотів вчитися) писати та читати, рахувати. Дуже вдячні за високий рівень англійської мови і розвитку. Завдяки вашій підготовці ми вступили в спец школу№93.
З повагою мама Іваскевича Арсена
Сихів (підготовка до школи)
2016


Велика вдячність викладачам та організаторам! «Вундеркіндик» - це завжди оригінальні уроки, нестандартний, індивідуальний підхід до кожної дитини, що забезпечує відповідний результат – високий рівень розвитку дитини у порівнянні з її однолітками
Мама Клюєвої Алінки
Городоцька (розвиток від 4 до 5 р)
2016


Хочу подякувати всьому педагогічному колективу «Вундеркіндика». Враження тільки позитивні. Дитина йшла до Вас незнаючи нічого. За пів року показала неймовірні результати. Без всяких проблем пройшла при поступленні в школу у спец-клас « Інтелект України» показавши один з кращих результатів. Раджу ваш центр всім батькам. Не пошкодуєте.
Дякую.
Батьки Заболотнюк Анастасійки
Городоцька (підготовка до школи)
2016р


Дякую за професійну та якісну роботу!!!
Батьки Чаплі Анастасії.
Городоцька (підготовка до школи)
2016р


Большая благодарность всем, кто делает обучение в «Вундеркиндике» таким, какое оно есть!
Мама Носаченко Алінки
Городоцька (розвиток від 4 -5р)
2016


Дитині дуже подобається, мені подобається, все продумано та добре організовано.
Мама Свистович Яринки
Городоцька (розвиток від 4 -5р)
2016


Самий основний критерій подяки Вам, що наші діти з задоволенням відвідували всі заняття. Дякуємо Вам Велике!
Батьки Гречин Софії, Микитки Олежика, Білокурої Юліанки
Чорновола (підготовка до школи)
2016.


«Вундеркіндик» , коли моя дитина прийшла до вас, то невміла нічого, а зараз читає, пише, а головне, ніколи не відмовлявся іти на заняття, з задоволеням відвідував і навіть чекав коли ми вже підемо і школу. ДЯКУЮ!
Мама Русина Тимофія
Чорновола (підготовка до школи)
2016р


Хочу подякувати усім викладачам нашого «Вундеркіндика» та керівнику школи Віталії Борисівні за щирість у стосунках з мамами та дітьми, за високий рівень викладання та увагу до кожної дитини. Велика подяка вчительці з малювання п.Оксані – тепер з малюнків, що були створені на її прекрасних уроках, можна зробити виставку!
Ми вдячні «Вундеркіндику» за отримані знання і обов’язково будемо ходити до Вас на підготовку до школи.
Мама Івасенко Вероніки
Чорновола (розвиток від 4 -5р)
2016р.


Дуже вдячний за навчання і виховання мого сина. Він добре підготовлений до школи. Владиславу сподобалося навчатись у вашій школі, він багато дізнався нового і корисного, важливого для подальшого навчання. Я дійсно радий, що мій син навчався саме у вас!
Тато Гавришко Владика.
Чорновола (підготовка до школи)
2016р


Дуже дякую «Вундеркіндику» за наполегливу працю, яка повністю передалась моїй дитині. Дуже цікава і досить складна програма з вашою допомогою, легко далася Максимчику! Дякую всім викладачам за підготовку. Думаю, що при можливості не будемо розлучатися з Вами і надалі.
Мама Чорнія Максима
Чорновола (підготовка до школи)
2016


Велика подяка, всім вчителям «Вундеркіндика» за вашу титанічну працю, за любов та гарне відношення до наших діток. За весь багаж знань, які ви дали нашим діткам.
З вдячністю, мама Паради Юліани
Чорновола (підготовка до школи)
2016р


Ось настав кінець! Дуже дякую за Вашу працю і гарне ставлення до наших діток. Хотілось щоб Ви не зупинялись на цьому. Бажаю Вам процвітання. Ми дуже задоволені тим, що знає моя дитина.
Ще раз дякую і велика подяка!
Мама Зварича Любомира.
Чорновола (підготовка до школи)
2016р


Хотілося би подякувати директору та викладачам центру «Вундеркіндик» за працю, яку вкладають вони у наших дітей. І я, як мама, і мій син задоволені навчанням у цій школі. Дитина ходила з великою охотою на кожне заняття. Є хороший діалог і співпраця між педагогами і батьками. До дітей дуже хороше ставлення. Програма навчання чудова, дитина отримала багато знань і ми можемо з впевненістю сказати, що готові до школи.
З вдячністю і найкращими побажаннями мама Юрчика Лещишина.
Чорновола (підготовка до школи)
2016


Дуже дякую за гарну роботу з дітьми! Якщо дитина сама хоче на заняття це показник! Заняття такі, що не знаю, що дочка буде робити в школі у першому класіbiggrin
Батько Лободіної Вероніки
Городоцька (підготовка до школи)
2016


Дуже дякуємо за підготовку наших двох дівчаток до школи. За Вашу кропітку роботу і добре відношення!!! Діти мають добру підготовку до школи і саме головне її не бояться.
Дуже Вам дякуємо!
Батьки Ільків Софії і Анастасії
Городоцька (підготовка до школи)
2016


Велика подяка педагогам «Вундеркіндика» за плідну працю. Задоволені на всі 100%. Окрема подяка логопеду п.Наталі.
Бажаємо продовжувати в цьому ж дусі та розширювати свої «горизонти»biggrin
Тато Чаплі Анастасії
Городоцька (підготовка до школи)
2016


Дуже вдячні «Вундеркіндику» за вміння навчати маленьких діточок, за їх підхід до кожної дитинки, за їх стриманість. Наша Олеся з нетерпінням чекала, коли треба було йти до «школи». Їй було дуже цікаво. Вона багато навчилась. Натхнення Вам педагоги і здоров’я.
Бабуся Поворозник Олесі
Пустомити (розвиток від 3-4р)
2016


Дуже вдячні за професійні заняття, за індивідуальний підхід до кожної дитини. За хороші результати навчання
Мама Макар Анастасії
Пустомити (розвиток від 3-4р)
2016


Вдячна Вундеркіндику за велику працю яку аи зробили для мого синочка. Тепер я можу із спокійною душею відправляти дитину до школи. Тут Максимка навчили читати, писати, мислити і прив’язали любов до англійської мови, за що велике спасибі вчителю англійської мови.
Продовжуйте в тому ж дусі! Щиро вдячна!
Мама Зайцева Максима.
Чорновола (підготовка до школи)
2016р


Приємно вражена успіхами моєї та інших дітей у вивчені основ, у створені міцного фундаменту для шкільного навчання наших малюків. Щиро вдячна вчителям за проведену роботу. Бажаю «Вундеркіндику» успіхів і процвітання і невичерпного натхнення у подальшій праці!
Мама Ткач Ані
Сихів (підготовка до школи)
2016р


Дуже вдячна колективу «Вундеркіндика» за теплоту, доброту і звісно за знання, які здобув мій син. Результат підготовки до школи дуже порадував.
Успіхів Вам у майбутньому! Дякую!
Мама Пугача Євгена
Сихів (підготовка до школи)
2016р


Від усієї душі вдячна центру «Вундеркіндик» за професіоналізм і індивідуальний підхід до кожної дитини.
У «Вундеркіндику» в мене займаються двоє діточок. Старший – Даніїл, цього року поступив в 52 школу набравши 53 бали з 64 максимальних. Дівчинка - Євгенія, наступного року продовжує навчання вже на підготовці до школи (5-6років).
Три роки тому, обираючи розвиваючий центр, я побувала на пробних заняттях у всіх можливих на той момент навчальних центрах. «Вундеркіндик», а саме директор Віталія Борисівна здивував мене абсолютно іншою навчальною програмою, не схожою на ті, що пропонують в інших розвиваючих центрах. Було з чим порівнювати. Це авторська програма, що дозволить вашій дитині в ігровій формі підготуватись до школи. Рівень знань з розвитку, математики, читання, малювання, письма, англійської мови дозволить впевнено крокувати до 1 класу.
Я, мама двох діточок, які ходять до «Вундеркіндик» і в якої одна дитина вже поступила до школи, раджу обрати цей розвиваючий центр. Ви не пошкодуєте!
Індивідуальний підхід до дитини – це те, що треба було моєму дуже активному Даніїлу.
Я не уявляла, що він зможе всидіти за партою, акуратно писати букви і цифри в клітинку і косу лінійку. Сама я б ніколи не досягла таких високих результатів, які зараз має моя дитина.
Щиро вдячна за все !!!
Мама Даніїла і Євгенії Желізко.
(Підготовка до школи і розвиток від 4-5років)
2015р.


Щиро дякуємо за навчання і виховання наших дітей. Дякуємо за терпіння, розуміння і трудолюбивість. Бажаємо успіхів і натхнення у вашій нелегкій праці.
Бабуся Таберта Богдана
(Підготовка до школи)
2015р


Ми дуже вдячні «Вундеркіндику»
Нашу Веронічку навчили читати, писати, рахувати, розмовляти по англійськи. Завдяки Вашій нелегкій праці, ми легко поступили в СЗШ № 53.
Успіхів і дуже дякуємо за все.
Бабуся Павлової Вероніки.
(Підготовка до школи)
2015.р


Дуже дякую за підготовку, за гарне ставлення до дітей.
Розумію, що сама би не справилась з завданням підготовки дитини до школи. Дуже задоволена результатами навчання. Крім навчання допомогли дитині навчитися вільно спілкуватися з іншими дітьми і не боятися робити помилки.
Мама Каріни Пшеничної.
(Підготовка до школи)
2015р


Велика подяка "Вундеркіндику"!!!
Дякуємо за професіоналізм,терпіння і звичайно за результати, якими дуже задоволені.
Вже порадили звернутися до вас усім нашим друзям.
Сім’я Бєлікова Тімура.
(підготовка до школи)
2015р.


Ми щиро вдячні «Вундеркіндику»
Для Максимчика, це була перша школа. Мабуть він її пам’ятатиме все життя, а разом з цим і усі заняття, котрі були дуже цікавими. Вперше вивчив букви, цифри.
Дякую Вам, що ви є, що ви працюєте для наших дітей, за ваше терпіння.
Тож здоров’я Вам, успіхів у праці, безхмарних сонячних днів у Вашому подальшому житті.
Мама Сапелюка Максима
(розвиток від 4-5років)
2015.


Дякую за навчання і вашу працю !
Моя Катруся за цей рік багато чого навчилася, як малювати, так і читати і писати. Велике Вам спасибі і всіх Вам Благ!
Мама Юрчишин Катерини
(розвиток від 4 -5років)
2015р.


Дякую за навчання та виховання "Вундеркіндику"!
Протягом навчального року Веронічка змінилась в кращий бік, вона стала більш комунікабельною та впевненою, вільно спілкується як з дітьми так і з дорослими. Дякую вам за вашу працю та відношення до дітей. Здоров’я вам, добробуту та здійснення всіх ваших мрій та бажань.
Бабуся Вероніки Лободіної.
(розвиток від 4 -5років)
2015р


Дякуємо «Вундеркіндику» за гарну працю та тепле ставлення до діточок! Побільше б таких викладачів, які з повагою та терпінням ставляться до діток.
Здоров’я вам та успіхів! Дякую.
Мама Софійки та Настусі Хижук
(підготовка до школи).
2015р


Все прекрасно. Дуже задоволені. Дитина біжить сюди з задоволенням.
Бабуся Лоік Мартусі.
(розвиток від 3-4років)
2015р.


Дуже задоволені. Дитина обожнює сюди ходити. Наразі все добре. Результати гарні. Ми будемо ходити і наступного року.
Мама Свистович Яринки.
(розвиток від 3-4років).
2015р


Подяка усім педагогам!
Вам вдається знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, а це їх теплі спогади про навчання у вашій школі на багато подальших років. Результатами навчання задоволені і бажаємо не зупинятись на досягнутому.
Дідусь Щура Маркіяна.
(підготовка до школи).
2015


Дякую «Вундеркіндику» за навчання!
Моя дитина навчилася: читати, писати, додавати, віднімати. Ходить у «Вундеркіндик» із задоволенням. Я задоволена. Дякую усім!!! Вам ще довго-довго працювати і процвітати. Мама Галичанівського Назарія
(Підготовка до школи)
2015р


Моя дитина читає, пише, рахує, і це є основне. Дякую «Вундеркіндику» за це все.
Сихів. (підготовка до школи)
2015р


Дитина ходить на уроки з задоволенням, вчиться легко, сприймає матеріал чудово. Випереджає по рівню підготовки своїх однолітків.
Дуже чудовий підхід до навчання,Професіональне викладання матеріалу. Дякую Вам!
Тато Кріль Станіслава.
Сихів. (Підготовка до школи)


Дякуємо за навчання «Вундеркіндику» а також за індивідуальний підхід до кожної дитини, зокрема нашого сина, Сашка.
Сім’я Чайковських
.Сихів. (Підготовка до школи)
2015р


Величезна подяка «Вундеркіндику»!
Вся наша сім’я вдячна за підхід і навчання.
Сім’я Росовських.
Сихів. (Підготовка до школи)
2015р